Sleva 5-15% na většinu dílů v našem e-shopu. Platí až do odvolání!

Vrácení zboží

Vážený zákazníku, zboží můžete vrátit nebo vyměnit za jiné bez udání důvodu do 14 dnů. V případě, že doba mezi koupí a vrácením je více jak 14 dnů je to pouze dobrovolné a záleží na posouzení obchodníka. Zboží musí být vráceno v originálním balení, čisté a nepoškozené. Děkujeme.

Dovolujeme si Vás upozornit, že Vámi zakoupené zboží není možné vrátit (vyjma reklamací), pokud ho již namontujete na vůz a ponese známky montáže / demontáže.

Pokud byl součástí objednávky dárek, v případě vrácení zboží, je nutné vrátit také dárek v nepoškozeném obale (viz. obchodní podmínky), v opačném případě bude vracenná částka ponížena o aktuání cenu dárku v e-shopu.

Informace o zákazníkovi a objednávce       pokud se přihlásíte do e-shopu, formulář již bude předvyplněn


Informace o objednávce
 
V případě více dílů čárkami oddělený seznam Pokud chcete vyměnit díl za jiný produkt z našeho katalogu, můžeme pro Vás zajistit výměnu původního dílu za nový. Vy tím ušetříte čas a pouze předáte řidiči DPD původní balík a převezmete si nový. Za tuto službu se připlácí 99 Kč
Čeští zákazníky (CZK)       /  
Slovenští zákazníky (EUR)            
Na tento účet Vám budou vráceny peníze za díl.


Volitelná poznámka
Jaký je důvod vrácení zboží? Díl nepasuje na Váš vůz? Pomožte nám zkvalitňovat naše služby, děkujeme.

Adresa kam zaslat zboží

V případě, že nevyužijete služby Výměnný balík, zašlete nám zboží pečlivě zabaleno, aby nedošlo k poškození při přepravě. Pozor, ne vždy je originální obal výrobce zboží vhodný pro transport a je nutné díl zabalit do další krabice. Pokud se nám zboží vrátí poškozené nebo špinavé, peníze nemůžeme vrátit. Děkujeme za pochopení.

Autodíly RT
Zahradní 1949/15
792 01 Bruntál
Česká republika